Холодна Вівсянка № 2 - гід по здоровому харчуванню дитини

€0+
7 ratings

Це вже другий випуск гіду з дитячого харчування, створеного за ініціативи goodwine у співавторстві.

Якщо ви тримаєте його в руках, то вам не байдуже, чим харчуються ваші діти. Можливо, ви не впевнені, що дитина їсть з апетитом, чи отримує вона користь із того, що в її тарілці, і чи достатньо різноманітний її раціон. Або зловили себе на думці, що у великому потоці інформації складно знайти схему харчування, що працює саме для вашої сім’ї. 

Тема їжі дійсно важлива для всіх батьків з моменту появи малюка в родині. Продовжуємо розбиратися у цьому питанні, без розділення продуктів на «хороші» та «погані».

Наша основна мета — надати вам інформацію, що допоможе перемогти холодну вівсянку та побудувати класні відносини дитини з їжею вдома та поза ним.

У цьому випуску будемо говорити про те, що таке здорові й цілісні продукти та як привчити дітей до їх споживання, навчимо читати етикетки, дізнаємось про відповідальне фермерство й екологічне ставлення до виробництва продукту. Разом ми розберемо, як вплинути на харчову поведінку дітей без нервів і сварок та як пережити свята й уникнути «цукрової коми».

А ще на вас чекає великий розділ з перевіреними сімейними рецептами від мам і тат, які розділяють цінності здорового харчування.

Книга ХОЛОДНА ВІВСЯНКА - безкоштовна.

I want this!
Size
13.7 MB
Length
116 pages
Copy product URL

Ratings

5
(7 ratings)
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
€0+

Холодна Вівсянка № 2 - гід по здоровому харчуванню дитини

7 ratings
I want this!