Перший прикорм малюка. Інструкції крок за кроком
Харчова поведінка дітей та людська культура побудована на освіті. Дитина не може сама навчитися їсти.
Багато мам, починаючи вводити прикорм самостійно, через місяць опиняються в ситуації, коли їхні очікування щодо поведінки дитини відрізняються від реальності.
Цей гід допоможе батькам пройти шлях від А до Я з впевненістю та довірою.
Звички, зокрема у їжі, не виникають миттєво, їх розвивають. Якщо власним прикладом, здоровим підходом та адекватними опорами закласти базу до року, трьох, п'яти років, пізніше людина подбає про себе сама і потурбується добре. Навіть через призму кока-коли, чіпсів та тінейджерства. Гід із введення прикорму - проста інструкція до тарілки 6-місячного малюка. Крок за кроком, з любов'ю, ви пропонуєте нововведення із дорослого раціону, поважаючи право відмовитися. Пізніше стане ясно, що ламаючи дитячу відповідь «ні», ви формуєте патерн неможливості відмови: джанк-фуду, алкоголю пізніше.
Дитина схильна зосереджуватися і пробувати. Їжа для нових маленьких людей – не лише технічний та механічний акт складання у живіт. Це пізнання, досвід та медитація. Це хочу та не хочу. Смачно не смачно, тепло чи м'яко. Соковиті або хрускіт. Пюре або шматочок.
В основі гіда дуже ємні та короткі рекомендації, засновані на міжнародних стандартах ВООЗ, La Leche League, USDA Infant Feeding Guidelines та вивчених вздовж та поперек рекомендацій щодо прикорму з десятка розвинених країн усіх континентів.
Що може здивувати (готую заздалегідь) – немає єдиного стандарту. У спекотних морських країнах першим прикормом рекомендовані овочі з оливковою олією, північних європейський - м'ясо, каша та овочі, в американських майже з перших продуктів утворюються бобові. Звички у їжі формуються історією та коригуються доступом до нових знань.
Ти отримаєш покрокову інструкцію як побудувати правильні стосунки малюка із їжею.